„Kalandra fel”

Az EFOP-3.1.5-2016-00001 „ A tanulói lemorzsolódással veszélyeztetett intézmények támogatása” kiemelt uniós projekten belül egy sikeresen megnyert pályázat által 2019.09.13-án iskolánk 11. C és 12. C osztálya 3 pedagógus kíséretével lehetőséget kapott ellátogatni a Szegedi Vadasparkba.

A diákok az iskola előtt gyülekeztek, majd egy jó hangulatú utazás után megérkeztek a Vadasparkba.

A Vadasparkot szabadon járhatták körbe tanulóink, ezáltal mindenki azt és addig nézhette, figyelhette meg, amire a legjobban kíváncsi volt, ami a legjobban érdekelte.

Viszont nem csak játék és mese volt az utazás, komoly feladatot kaptak a fiatalok, egy kiválasztott állatfajt be kell mutatniuk, majd egy biológiaórán.

Diákjaink körülbelül 2 órát töltöttek el az állatok körül, nagyon élvezték ezt a kiruccanást, mivel távoli tájak új állatfajaival is megiskedhettek.

Ezután a pedagógusok egy 1 órás pláza bejárással kedveskedtek a diákoknak.

A kis csapat délután 2 órakor elindult haza. Minden résztvevő köszöni a lehetőséget, különösképpen Mede Olga tanárnőnek, aki nélkül ez az út nem jöhetett volna létre, ugyanis ő írta meg a nyertes pályázatot.