„Köznevelés az iskolában” - TÁMOP-3.1.4.B-13/1-2013-0001

Tájékoztató

A TÁMOP-3.1.4.B-13/1-2013-0001 számú „Köznevelés az iskolában” kiemelt projekt keretében a KLIK Fejlesztési és Projektigazgatóság Módszertani Innováció modul pályázati felhívást tett közzé a Mentoráló intézményi működés kialakítására nevelési-oktatási intézmények részére.

Iskolánk nyertes intézményként mentoráló intézményi cím tulajdonosává vált. A megvalósítás során a Tanuljunk egymástól! Belső hospitálás című módszertani modellünket mutathatjuk be, melynek keretében bemutatóórákon, szakmai műhelyfoglalkozásokon pedagógiai módszereket mutatunk be pedagógusok együttműködése fejlesztése céljából.

Sarkad, 2014. október 1.

Zámori Ida

Tisztelt Partnerünk!

Intézményünk a TÁMOP-3.1.4.B/13-1-2013-0001 „Köznevelés az iskolában” c. projekt Módszertani Innováció modul Mentoráló intézményi program keretében hospitálást és műhelymunkát szervez 2015. február 17-én angol nyelv tantárgyat tanító pedagógusok számára. A módszertani modell megnevezése: Tanuljunk egymástól! Belső hospitálás.

Az óra különlegességét adja, hogy az angol nyelvtanár mellett idegen nyelvi lektorral történik az óravezetés.

A szakmai műhely programja:

A rendezvényen való részvétel előzetes jelentkezéshez kötött.  Jelentkezni lehet 2015. február 13-ig (péntek) a titkarsag@abs.sulinet.hu e-mail címen.

Sarkad, 2015. február 9.

Tisztelettel:
  Zámori Ida

A projekt keretében megvalósított programelemek: