CSILLAG SZÜLETIK

Középiskolánkban ismét megrendezésre került a CSILLAG SZÜLETIK tehetségkutató verseny. Egy kicsit másként, mint szokott. Az idén nem szakavatott zsűri dönt a helyezésekről, hanem a közönségre bízza azt. Ez azért is lehetett járható út, mert mindenki ugyanabban a kategóriában (zenei) indult.

Zámori Ida igazgató asszony, majd Dr. Mokán István polgármester úr köszöntője után kezdetét vette a verseny.

Négy énekszólót láthattunk. Két lány és két fiú vette magának a bátorságot, hogy kiálljon a színpadra, ami bizony nem is olyan egyszerű feladat.

Tokaji Tímea 9. A osztályos egy magyar dalt énekelt, míg Tar Beatrix 9. C osztályos Lola, illetve Whitney Houston egy-egy számát adta elő. Bravik Krisztián (12. A) angolul énekelt Baracsi Annamária, Balogh Károly és Croitor Dávid zenei kíséretével. Szabó Bence Emlék című saját szerzeményével lépett színpadra. A Kezdjetek el élni! című műsort a legnépesebb csapat mutatta be: Molnár Mónika, Croitor Dávid, Tar Beatrix, Czinanó Vanessza, Baracsi Annamária, Karkus Tamás, Gerebenics Róbert. A Rácz Zoltán, Karkus Tamás, Gerebenics Róbert alkotta zenei trió (hegedű, harmonika, gitár) utolsó fellépőként igazi örömzenét produkált.

A közönségszavazatok összeszámlálásakor derült ki, hogy a diákság tetszését is ez utóbbi produkció nyerte el leginkább. Így tehát ők végeztek az első helyen. Második Tokaji Tímea lett (zongorán közreműködött: Karkus Tamás). A harmadik helyet Bravik Krisztián szerezte meg Baracsi Annamária, Balogh Károly és Croitor Dávid által kísérve. Valamennyi fellépő emléklapot kapott, a helyezettek pedig értékes ajándékokban részesültek.

Mindenkinek gratulálunk, további sikereket kívánunk!