Valentin napi farsang

Iskolánkban, a kéttannyelvű képzésben résztvevő diákok minden évben megünneplik a szerelmesek napját, a Valentin napot. Ebben az évben rendhagyó módon ezt a rendezvényt összekötöttük a farsanggal, és a gimnázium összes diákja részt vett a programon, amelyet 2022. február 14-én tartottunk.

Több programmal is készültek a diákönkormányzat tagjai. Mindenki viselt valami pirosat ennek jelképeként, de volt néhány Cupidónak öltözött diák is. Nyilvánosan vagy titkosan üzenhettünk a kiszemeltünknek, barátainknak vagy akár a tanárainknak is kedves kis Valentin napi képeslapokkal. A nyilvános üzeneteket beolvastuk a suli rádióban, volt, amelyiken egész jót mosolyogtunk. Szünetekben szerelmes zenék szóltak, voltak kívánságpercek, ahol küldhettünk zenét egymásnak. A nap végén a Cupidók kiosztották a képeslapokat.

A tanórák után tanáraink megleptek finom fánkokkal, amiket ők készítettek nekünk, ez idő alatt különféle játékokat játszottunk. Volt műveltségi vetélkedő, Activity és karaoke is, valamint a nyilvános „szerelmes” üzeneteket is felolvastuk. Mindannyiunkat nagyon jó érzéssel töltött el ez a nap, jól éreztük magunkat és sokat nevettünk.

Köszönjük a diákönkormányzat tagjainak és tanárainknak ezt a szuper napot!

Kocsziha Bettina
12. C osztályos tanuló